Dermapen Uygulamalar

Günlük hayatın koşuşturmacasından en çok etkilenen şüphesiz ki devamlı dış dünya ile temas halinde olan cildimiz. Hal böyle olunca da, gerek kırışıklar gerekse siyah akneler ile vücudumuz bizlere devamlı olarak dış dünyadaki kötü etkenleri uyarı sinyali gibi göstermekte. Kırışıklık karşıtı kremler günümüzde eczanelerde ve aktarlardan rahatlıkla temin edilebiliyor. Lakin bu kremler, cildinize ne kadar uyumlu? Takdir edildiği üzere, herkesin cilt yapısı farklılık göstermekte. Birine yarayan krem bir diğerine yaramayabiliyor. Bu sebeple de ilaç tedavisi ya da “doğal” adı ile satılan çeşitli kremler ile kesin bir çözüm elde etmeniz biraz şans işi olarak duruyor.

Eğer sizler de bu tür durumlardan şikayetçi iseniz güzellik merkezimizin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu “Dermapen uygulamaları” adlı hizmetimizi denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Bu uygularımız tam olarak sizler için hazırlanmış olup, kısa sürede gözle görülür etkisini fark edebilirsiniz.

Dermapen sayesinde dikey olarak cilt üzerinde bir çok iğne yardımı ile mikro kanallar açılır. Cildiniz üzerinde 90 derecelik açılar oluşturacak şekilde duruma bağlı olarak 2000’e kadar mikro kanal açılır. Bu açılan kanallar üzerinden derinizin altına probleme bağlı büyüme faktörü içeren serum enjekte edilir. Dokunun canlanarak, zaman içerisinde elastikiyet kazanması sağlanır. Dermapen uygulaması uygulanacak olan bölgedeki sorunun şiddeti, yapılan ufak bir kaç testin ardından belirlenmektedir. Ardından test sonucuna göre, uygulamada kullanılacak olan iğne derinliği ve de protokol belirlenir. Buna takiben tarafınıza bir de seans sayısı ve de seansların minimum aralığı belirtilir. Siz bu takvim üzerinde oynamalar yapabilir, günlük yaşamınızı aksatmayacak şekilde tedavinize devam edebilirsiniz. Dermapen otomatik ve titreşimli olmak üzere 2 farklı iğneleme yöntemi kullanır. Böylece ağrı oluşum şansı minimize edilirken aynı zamanda emilim miktarı çoğaltılarak tedavinin etkisi de arttırılmaktadır. Dokuları baştan aşağıya onarıp yenilemektedir. 1 seans yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Seans süresi, uygulama yapılacak olan bölge ve de uygulama esnasında kullanılacak olan iğne boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Dermapen uygulaması ile yüzünüzde bulunan ince çizgiler azaltılır, derinizin sıkıştırılarak gerilmesi ve bu sayede daha genç bir görünüm elde etmeniz sağlanır, akne sivilce gibi istenmeyen izlerden kurtulmanızı sağlar, güneş ve doğum lekelerinizi temizler, doğum çatlaklarınızın giderilmesini sağlar. Böylece sizler de cildinizdeki “inatçı lekeler” den kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Eğer siz de dermapen uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız, güzellik merkezimizi ziyaret ederek kendinize en uygun seans ve uygulama takvimini öğrenebilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımızın cilt bakımı hakkında size önereceği pek çok yöntem olacaktır.


Randevu Alın!

Bizlere bu numaralardan ulaşabilirsiniz.
+90 (0232) 323 70 70 veya +90 (0544) 818 69 99