G5 Selulit Masajı

G5 Selülit masajı, masaja da adını veren G5 isimli cihazla yapılmaktadır. Selülitli bölgeye hızlı titreşimle çalışan başlıklauygulama yapılır ve uygulama teknikleri çok önemlidir. Kan dolaşımının hızlanması ile beraber, hızlı kan akışı selülitli bölgedeki yağın da yakılmasını sağlarken sıkılaşma işlevini de görür.

Ayrıca günlük yaşantımızda hareket ettikçe ve kaslarımızı kullandıkça kaslarımızda ortaya çıkan “laktik asit” in de vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır. G5 masaj tekniği genel olarak bölgesel zayıflama talebinde bulunan müşterilerimize tavsiye ettiğimiz hızlı, ağrısız ve de uzun süreli kalıcılık sağlayan yöntemlerin başında gelmektedir. Masaj, kalça, bacağın üst bölümleri, arka bacak, karın, bel, sırt ve popo bölgelerinde oluşan selülitler ve derinin kendini toplamasında çok etkili sonuçlar vermektedir. Popo kaldırmada en etkili yöntemlerin de başında gelmektedir.

G5 masajı yaptırmanız ile beraber selülitlerinizden kurtulabilir, vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırabilir, derinin kalitesini ve de elastikiyetini arttırabilir, vücudunuzdaki fazla toksinlerin atılmasını sağlayabilir, cildinizi sıkılaştırabilir, poponuzu kaldırabilir, vücudunuzun çok daha güzel şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Uzman kadrosu ve de profesyonel danışmanları ile Almira Güzellik Merkezi olarak sizlere de yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.


Randevu Alın!

Bizlere bu numaralardan ulaşabilirsiniz.
+90 (0232) 323 70 70 veya +90 (0544) 818 69 99